№107 від 06 жовтня 2017 року "Про скликання ХУІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 жовтня 2017 року                                                                                         № 107

"Про скликання ХУІІІ чергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення колегії міської ради від 06 жовтня 2017 року "Про погодження дати, порядку денного ХУІІІ чергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХУІІІ чергову сесію міської ради сьомого скликання з 17 жовтня 2017 року.

1. Провести пленарне засідання ХУІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання 19 жовтня 2017 року о 14:00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХУІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХУІІІ чергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХУІІІ чергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХУІІІ чергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 06.10.2017 № 107

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ХУІІІ  чергової сесії міської ради VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХУІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м. Сарни на 2017 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження Програми "Сортуй заради майбутнього" на 2017 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з

економічних питань.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних

питань.

1. Про скасування реєстрації Статуту територіальної громади міста Сарни, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 27.09.2000 № 197.

забезпечення.

1. Про затвердження Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області.

забезпечення.

1. Про внесення змін до Регламенту Сарненської міської ради, затвердженого рішенням міської ради 30.11.2015 № 21 (із змінами).

забезпечення.

1.  Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради УІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2015 № 23 (із змінами).

забезпечення.

1.  Про хід виконання Програми  правової освіти населення м.Сарни, затвердженої рішенням міської ради від 19 квітня 2016 року № 151.

забезпечення.

1.  Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства "Трудівник".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1.  Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Сарни вантажного автомобіля марки ЗІЛ-431410.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1.  Про скасування рішень виконавчого комітету Сарненської міської ради № 488 від 17.05.2006, № 116 від 17.04.2013.

забезпечення.

1.  Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. – начальник відділу земельних

ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами