№153 від 23 листопада 2015 року "Про скликання другої позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23 листопада 2015 року                                                                                 № 153

"Про скликання другої

позачергової сесії  міської

ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати другу позачергову сесію міської ради сьомого скликання з 25 листопада 2015 року.

1. Провести пленарне засідання другої позачергової сесії міської ради сьомого скликання 30 листопада 2015 року о 14.00 годині  в сесійній залі міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.
  2. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний другої позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами другої позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання другої позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання другої позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     С.Б.УСИК

до розпорядження міського голови

від  23.11.2015 № 153

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

другої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

­­­­­­­­­­­­­­­­                                                                                                             30 листопада 2015р.

Початок о 14.00год.

1. Про порядок денний та регламент роботи другої позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про визнання повноважень депутата міської ради.

Доповідає: Онопрієнко Т.С. – голова міської виборчої комісії.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про Регламент роботи Сарненської міської ради.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про колегію Сарненської міської ради.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про Положення про постійні комісії Сарненської міської ради.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про внесення змін до Програми по здійсненню благоустрою міста Сарни на 2015 рік.

та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

та фінансів.

1. Про внесення змін до складу комітету з конкурсних торгів.

та фінансів.

1. Про затвердження керівника органу приватизації.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП "Житлосервіс".

та фінансів.

1. Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність територіальної громади м. Сарни.

та фінансів.

1. Про умови оплати праці заступників міського голови, секретаря ради у листопаді, грудні 2015 року.

та фінансів.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Арсентєв А.О. – головний спеціаліст міськвиконкому

із земельних питань.

1. Різне.

Керуючий справами