№81 від 17 лютого 2020 року "Про погодження руху великогабаритнихтранспортних засобів (особа) повулицях Князя Острозького, Свято-Троїцькій, Набережній, Л.Толстого, Незалежності,Грушевського, Котляревського, Соборній, Заводській, Польовій..."

17 лютого 2020 року                                                                              № 81

«Про погодження руху великогабаритних

транспортних засобів (особа) по

вулицях Князя Острозького, Свято-Троїцькій,

Набережній, Л.Толстого, Незалежності,

Грушевського, Котляревського, Соборній,

Заводській, Польовій, Поліській, Поштовій,

Я.Губені, Гагаріна, Варшавській, Смолича,

Коцюбинського, Українській, Молодогвардійців,

Бодашівській в м. Сарни»

Розглянувши звернення (особа) від 13.02.2020 року щодо погодження руху великогабаритних транспортних засобів по вулицях Князя Острозького, Свято-Троїцькій, Набережній, Л.Толстого, Незалежності, Грушевського, Котляревського, Соборній, Заводській, Польовій, Поліській, Поштовій, Я. Губені, Гагаріна, Варшавській, Смолича, Коцюбинського, Українській, Молодогвардійців, Бодашівській  в м. Сарни, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», статтею 20 Закону України «Про автомобільні дороги», статтею 6 Закону України «Про дорожній рух», підпунктом 2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити (особа) рух великогабаритних транспортних засобів по вулицях Князя Острозького, Свято-Троїцькій, Набережній, Л.Толстого, Незалежності, Грушевського, Котляревського, Соборній, Заводській, Польовій, Поліській, Поштовій, Я. Губені, Гагаріна, Варшавській, Смолича, Коцюбинського, Українській, Молодогвардійців, Бодашівській в м. Сарни в період з 01.03.2020 по 01.11.2020 року:
  • трактор Т-40 АМ, державний номер 33650 ВК, з картоплесаджалкою. дисковою бороною, культиватором;

• трактор Т-40 АМ, державний номер РА 00678 з картоплесаджалкою, дисковою бороною, культиватором;
  • трактор ЮМЗ-6 АМ, державний номер 09355 ВС з дисковою бороною, культиватором;
  • комбайн МФ-240, державний номер 31952 ВК.

1. Встановити водію транспортного засобу умови руху по вулицях Князя Острозького, Свято-Троїцькій, Набережній, Л.Толстого, Незалежності, Грушевського, Котляревського, Соборній, Заводській, Польовій, Поліській, Поштовій, Я. Губені  в м. Сарни в період  з 01.03.2020 по 01.11.2020 року:

• допустима швидкість руху 30 км/год.;
  • рух в умовах недостатньої видимості заборонено;
  • перед початком та під час руху перевірити і контролювати надійність розташування та кріплення навісного обладнання;
  • при виникненні несправності під час руху або інших непередбачуваних ситуацій вжити заходи щодо переміщення транспортного засобу за межі проїзної частини дороги.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Віктора Хомича.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                       С.Б.УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024