№11 від 05 січня 2021 року "Про зміну назви дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 «Сонечко» комунальної власності Сарненської міської ради та затвердження Статуту закладу в новій редакції"

05 січня 2021 року № 11

«Про зміну назви

дошкільного навчального закладу (ясла-садок)

№ 4 «Сонечко» комунальної власності

Сарненської міської ради та затвердження

Статуту закладу в новій редакції»

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 12 листопада 2020 року № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 №305, керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 «Сонечко» комунальної власності Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради.
  2. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради у новій редакції.
  3. Керівнику закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради у новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Назарця І.П.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

11-zdo-4.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень