Рішення №78 від 20 березня 2019 року "Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів комунальної власності Сарненської міської ради"

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 березня  2019 року                                                                                 №  78

Розглянувши клопотання дошкільного навчального закладу (ясла-садок)             № 1 «Дзвіночок» від 11.03.2019 № 16-05/25, дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» від 11.03.2019 № 12  щодо збільшення штатної чисельності працівників, відповідно до Закону України  «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 23.11.2010 №1157/18452 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» (із змінами) та з метою приведення штатної чисельності працівників у відповідність до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів у зв’язку із створенням  інклюзивних груп  відповідно у дошкільних навчальних закладах, рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.03.2019 № 77 « Про погодження створення інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах комунальної власності Сарненської міської ради», керуючись  підпунктом 1 пункту «а» статті 32,  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду на введення до штатного розпису  дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) № 1 "Дзвіночок" з 01 квітня 2019 року додатково: асистента вихователя інклюзивної групи -1,0 штатної одиниці, вихователь – 0,36 штатної одиниці в межах фонду заробітної плати затвердженого у кошторисі на 2019 рік.
  2. Надати згоду на введення до штатного розпису дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) комбінованого типу № 9 «Росинка» з 01 квітня 2019 року додатково: асистента вихователя інклюзивної групи -1,0 штатної одиниці, вихователь – 0,36 штатної одиниці в межах фонду заробітної плати затвердженого у кошторисі на 2019 рік.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф., заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

78-inkljuzivni-grupa-zmini-do-shtatnogo.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень