Рішення №398 від 19.11.2019 "Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 17.07.2013 № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 листопада 2019 року                                                                        № 398

"Про внесення змін до рішення

міськвиконкому від 17.07.2013

№ 218 "Про організацію проведення

конкурсу з перевезення пасажирів на

автобусному маршруті загального

користування у м. Сарни"

Відповідно до підпункту 12 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 17.07.2013 № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни", виклавши додаток 2 у новій редакції, що додається (додаток 1).
  2. Додаток 1 рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 17.07.2013  № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни" вважати таким, що втратив чинність.
  3. Затвердити форму договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом (додаток 2).
  4. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу для перевізника - претендента (додаток 3).
  5. Конкурсному комітету виконавчого комітету з визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Сарни у роботі керуватися Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081 та іншими чинними нормативно-правовими актами та правилами, що видаються відповідно до них.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови   Віктора Хомича.

Міський голова                                                                                              Світлана Усик

398-perevezennja.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень