№34 від 14 лютого 2017 року "Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання (виробництво теплової енергії, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення), що надає КП «Сарнитеплосервіс» Сарненської місь..."

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

14 лютого   2017 року                                                                                 № 34

«Про встановлення тарифів на послуги

з теплопостачання (виробництво теплової

енергії, її транспортування, постачання та

послуги з централізованого опалення), що надає

КП «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради»

Розглянувши клопотання КП «Сарнитеплосервіс» щодо встановлення тарифів на послуги з теплопостачання (виробництво теплової енергії, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення), керуючись пунктом 2 частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються КП «Сарнитеплосервіс», в наступних розмірах (з урахуванням ПДВ):

Найменування

Населення

Бюджетні установи

Інші споживачі

Вартість 1 Гкал, грн.

1435,46

1582,43

Вартість 1 м2 опалювальної площі, грн.

33,63

39,86

48,86

1. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.

1. Дане рішення набуває чинності з дня офіційного оприлюднення.

1. Директору КП «Сарнитеплосервіс» (Тусь В.В.) довести інформацію про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання до споживачів через засоби масової інформації не менше ніж за 15 днів до введення їх в дію з посиланням на дане рішення.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б. УСИК

-34-tarif-na-teplo-teploservis.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"