№517 від 13 жовтня 2021 року "Про встановлення тарифу на виробництво та постачання  теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія»"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

13 жовтня 2021 року                                                                                 № 517

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), пунктом 2 частини 3  статті 4,  пунктом 2 частини 1 статті 7, статтею 10 та статтею 21  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами), відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» (зі змінами), наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018  № 239,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 18.10.2018 за                           1172/32624,  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.06.2018 за                           753/32205, середньозваженим тарифом на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Рівненській області для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання, затверджених та оприлюднених 24.09.2021 на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України: http://saee.gov.ua,  враховуючи лист ПП «Тепло-Енергія» від 27.09.2021 № 199, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, що надає приватне підприємство «Тепло-Енергія» для комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради по котельні, яка розташована за адресою: вул. Я.Мудрого, 3, м. Сарни Рівненської області в розмірі 1924 грн. 99 коп. з ПДВ за 1 Гкал.
  2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 09.07.2021 № 374 «Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія».
  3. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 зі змінами.
  4. Оприлюднити це рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня його прийняття.
  5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця та керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

517-tarif-teplo-energija.doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"