№201 від 14 червня 2017 року "Про внесення змін до  Статуту комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

14 червня 2017 року                                                                                    № 201

«Про внесення змін до  Статуту

комунального підприємства «Трудівник»

Сарненської міської ради»

Розглянувши звернення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради від 07.06.2017 № 179 про внесення змін до Статуту, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 05.12.2011 № 496, з метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України,  на підставі рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», керуючись статтею 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства Сарненської міської ради «Трудівник» виклавши його в новій редакції (додається).

2.Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства «Трудівник» (Гайкевич Г.О.) здійснити нотаріальне посвідчення правильності підпису на Статуті, провести державну реєстрацію Статуту комунального підприємства «Трудівник» в новій  редакції.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та головного спеціаліста з юридичного забезпечення Товкач Т.П.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б.УСИК

-201-statut-trudivnik-rishennja.doc.doc
-201-statut-trudivnik.doc.doc

26 квітня 2024