№149 від 20 квітня 2017 року "Про розгляд звернень фізичної особи-підприємця (особа) щодо надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 квітня 2017 року                                                                                        № 149

«Про розгляд звернень

фізичної особи-підприємця

(особа) щодо надання дозволів на розміщення

засобів зовнішньої реклами»

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця (особа) про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 4.2, 4.8, 4.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180,  Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09 жовтня 2015 року №1983, за рекомендацією міжвідомчої комісії відповідно до протоколу від 19 квітня 2017 року за №4, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відмовити фізичній особі-підприємцю (особа) у наданні дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами у зв’язку із наявністю у заявника заборгованості понад два місяці по оплаті за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності, для розміщення рекламних засобів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      С.Б. УСИК

-149-reklama-vidmova.doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"