№157 від 20 квітня 2017 року "Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця (особа) щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 квітня 2017 року                                                                                        № 157

«Про розгляд звернення

фізичної особи-підприємця (особа)

щодо надання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами»

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця (особа) про надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами, беручи до уваги наявність погоджувальної частини, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 4.2, 4.8, 4.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180,  Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09 жовтня 2015 року №1983, за рекомендацією міжвідомчої комісії відповідно до протоколу від 19 квітня 2017 року за №4, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити фізичній особі–підприємцю (особа) місце розміщення двостороннього засобу зовнішньої реклами розміром 1,2 х 1,8 м у місті Сарни по вул. Широкій, 17а.
  2. Надати дозвіл терміном на п’ять (5) років фізичній особі–підприємцю (особа) на розміщення двостороннього засобу зовнішньої реклами розміром 1,2 х 1,8 м у місті Сарни по вул. Широкій, 17а.
  3. Фізичній особі–підприємцю (особа):
  • заключити договір тимчасового користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами;
  • постійно вести контроль за технічним станом та станом художнього оформлення встановленого рекламоносія;
  • дотримуватись вимог визначених розділом 5 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180.
  1. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      С.Б. УСИК

-157-reklam.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2025 - 2027 роки"