С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 квітня 2017 року                                                                                              № 145

"Про розгляд звернення ТзОВ «КомЛайн»

щодо надання дозволу на транзитний підвіс

волоконно-оптичного кабелю зв’язку на

опорах вуличного освітлення

по вул.Військовій в м.Сарни"

Розглянувши звернення ТзОВ «КомЛайн» від 10.04.2017 №100417/01 щодо надання дозволу на транзитний підвіс волоконно-оптичного кабелю зв’язку на опорах вуличного освітлення по вул.Вишневій в м.Сарни, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, підпунктом 4 пункту «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  за рекомендацією міжвідомчої комісії відповідно до протоколу від 19 квітня 2017 року за №4, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТзОВ «КомЛайн» на підвішування волоконно-оптичного кабелю на опорах вуличного освітлення по вул.Військовій в м.Сарни.

1. Рекомендувати ТзОВ «КомЛайн» розробити відповідну проектно-кошторисну документацію на прокладання волоконно-оптичного кабелю та погодити її з КП «Трудівник»Сарненської міської ради.

1. Рекомендувати ТзОВ «КомЛайн» укласти договір з КП «Трудівник» на організацію сумісного транзитного підвісу волоконно-оптичного кабелю на опорах вуличного освітлення по вул.Військовій.

1. Після виконання робіт оформити акт про виконання робіт, який підписується представниками КП «Трудівник» Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      С.Б.УСИК

-145-tzov-komlajn.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"