, Адміністратор

№327 від 15 вересня 2020 року "Про розгляд звернення гр. (особа) та гр. (особа)"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

15 вересня 2020 року                                                                                         № 327

 

«Про розгляд звернення

гр. (особа) та гр. (особа)»

 

         Розглянувши звернення громадянина (особа) та громадянки (особа) щодо надання дозволу на розроблення проекту благоустрою території прилеглої до власної земельної ділянки по вул. Княгині Ольги, --- в м. Сарни із організацією дорожнього руху біля неї та облаштуванням стоянки для транспортних засобів, керуючись статтями 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», статтями 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

 

                                               В И Р І Ш И В:

 

  1. Надати дозвіл громадянину (особа) та громадянці (особа) на розроблення проектної документації на здійснення благоустрою території прилеглої до власної земельної ділянки по вул. Княгині Ольги, --- в м. Сарни із організацією дорожнього руху біля неї та облаштуванням стоянки для транспортних засобів.

 

  1. Громадянину (особа) та громадянці (особа) проектну документацію, розроблену відповідно до пункту 1 цього рішення, погодити в управлінні патрульної поліції у Рівненській області.

 

  1. Громадянину (особа) та громадянці (особа) проектну документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1, 2 цього рішення, подати на розгляд та затвердження до виконавчого комітету Сарненської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                         СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання