№257 від 15 Липня 2020 року "Про розгляд звернення гр. (особа)"

15 липня 2020 року                                                                                           № 257

«Про розгляд звернення

гр. (особа)»

Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо надання дозволу на розроблення проекту благоустрою території прилеглої до магазину по вул. Авіаційна, --- в м. Сарни із організацією дорожнього руху біля нього та облаштуванням стоянки для транспортних засобів, керуючись статтями 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», статтями 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянину (особа) на розроблення проектної документації на здійснення благоустрою території прилеглої до магазину по вул. Авіаційна, --- в м. Сарни із організацією дорожнього руху біля нього та облаштуванням стоянки для транспортних засобів.

1. Громадянину (особа) проектну документацію, розроблену відповідно до пункту 1 цього рішення, погодити в управлінні патрульної поліції у Рівненській області.

1. Громадянину (особа) проектну документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1, 2 цього рішення, подати на розгляд та затвердження до виконавчого комітету Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                         СВІТЛАНА УСИК

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024