№197 від 31 травня 2022 року "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування в звичайному режимі руху у м.Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

31 травня 2022 року                                                                                     № 197

Про встановлення тарифу на

перевезення пасажирів на

автобусних маршрутах  загального

користування в звичайному режимі

руху у м.Сарни

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 10 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», зареєстрованим у Міністерстві  юстиції України 27.11.2009 р. за N1146/17162, рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.04.2011 №152 «Про затвердження порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», розглянувши листи перевізників щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту економічно обґрунтованим витратам, враховуючи зростання цін на ринку паливно-мастильних матеріалів, зростання цін на запасні частини, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Встановити перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Сарни, тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 12,00 грн.
  2. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 19.08.2021 №421 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху в м. Сарни».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024