С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

07  жовтня 2022 року                                                                              №  358

Про розгляд звернення  ФОП (особа) щодо благоустрою

прибудинкової території по вул.Широка, 9 у м.Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ФОП (особа) від 28.09.2022  вх.№02/10Г-233  щодо благоустрою прибудинкової території по вул.Широка, 9 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати ФОП (особа) дозвіл на здійснення благоустрою прибудинкової території по вул.Широка, 9 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, а саме укладання ФЕМ, згідно з наданою схемою благоустрою території.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№358 від 07 жовтня 2022 року "Про розгляд звернення  ФОП (особа) щодо благоустрою прибудинкової території по вул.Широка, 9 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади  ".docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"