С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26  серпня 2022 року                                                                                     №  329

Про розгляд звернення ФОП (особа)

щодо благоустрою та озеленення

прилеглої території біля магазину «Мелодія»

по вул.Широка,13 в м.Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ФОП (особа) щодо благоустрою та озеленення прилеглої території біля магазину «Мелодія» по вул.Широка,--- в м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ФОП (особа) щодо благоустрою та озеленення прилеглої території біля магазину «Мелодія» по вул.Широка,--- в м.Сарни Сарненської міської територіальної громади згідно з наданою схемою благоустрою.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024