№341 від 16 вересня 2022 року "Про встановлення режиму роботи магазину «Продуктовий» по вул. Нова, 34 у с. Велике Вербче Сарненської  міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

16 вересня 2022 року                                                                                         № 341

Про встановлення режиму роботи

магазину «Продуктовий» по вул. Нова, 34

у с. Велике Вербче Сарненської  міської

територіальної громади

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи магазину «Продуктовий» по вул. Нова, 34  у с.Велике Вербче Сарненської  міської територіальної громади у власному приміщенні, у зв’язку з його відкриттям, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи магазину «Продуктовий» по вул. Нова, 34 у с.Велике Вербче  Сарненської міської територіальної громади у власному  приміщенні, у зв’язку з його відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання (особа).
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання (особа), що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання (особа) письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:
  • про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022. № 891, та вимог статті 17 Закону України «Про відходи».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого комітету

13.00-13.30

Понеділок, 8.00-9.00