Р І Ш Е Н Н Я

21 вересня 2021 року                                                                                        № 492

"Про встановлення режиму роботи

магазину «Дубок» в с. Дубки

по вул. Сонячна, 2"

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи магазину «Дубок» у зв’язку з його відкриттям в с. Дубки по вул. Сонячна, 2, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи магазину «Дубок» у с. Дубки по вул. Сонячна, 2, у зв’язку з його відкриттям, згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання (особа).
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання (особа), що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску з назвою та режимом роботи об’єкту;
  • завести контрольний та санітарний журнал;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів", інформацію про найменування власника або уповноваженого ним органу, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів, та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання (особа) письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:
  • про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194, та вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу соціально-економічного розвитку Ігоря Янка.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

№492 від 21 вересня 2021 року "Про встановлення режиму роботи магазину «Дубок» в с. Дубки по вул. Сонячна, 2".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Бірук Н.А., жителів с. Велихів, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"