С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

16 вересня 2022 року

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету міської ради від

23.03.2021  № 135 «Про організацію та

ведення цивільного захисту на території

Сарненської міської територіальної громади»

З метою забезпечення ефективного управління заходами  цивільного захисту, керуючись пунктом 21 частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пунктом 3 частини 1 статті 36, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», із змінами  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021 № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади» із змінами, а саме: у додатку 2 «Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сарненської міської ради»:

-       виключити зі складу комісії Роєнка Віталія Володимировича,                     в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради;

-       включити в склад комісії:

Нестеренка Олександра Леонтійовича, генерального директора  Комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради;

Кошкіну Діану Анатоліївну, начальника управління освіти Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024