, Адміністратор

№87 від 05 січня 2021 року "Про розгляд заяви гр. Мельник Оксани Петрівни про постановку на квартирний облік"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

  22 січня 2021 року                                                                                   № 87

 

Про розгляд заяви гр. Мельник Оксани

Петрівни про постановку на квартирний облік

 

   Розглянувши заяву громадянки Мельник Оксани Петрівни про постановку на квартирний облік та подані до заяви документи встановлено наступне. Громадянка Мельник Оксана Петрівна не має у власності житла.  Враховуючи викладене вище, відповідно до статті 34 Житлового кодексу УРСР, пункту 46 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, беручи до уваги норми постанови виконкому Рівненської обласної ради та президії обласної ради професійних спілок від 26.12.1984 №346 щодо установленої  норми наявної житлової площі  (мінімальної забезпеченості жилої площі, 6кв.м.), з метою постановки на квартирний облік, керуючись підпунктом  2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради

 

                                       В И Р І Ш И В:

 

  1. Визнати такою, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав не забезпечення мінімальним розміром жилої площі,  громадянку Мельник Оксану Петрівну.
  2. Включити громадянку Мельник Оксану Петрівну у список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради (загальна черга) та у список громадян, які користуються правом позачергового отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ                                                      

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
15 серпня 2022
№ від 15 серпня 2022 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів через м. Сарни  "

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Пошук документів