№174 від 23 квітня 2021 року "Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія»"

Р І Ш Е Н Н Я

23 квітня  2021 року                                                                            №  174

Про встановлення тарифу на виробництво та постачання  теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), пунктом 2 частини 3  статті 4,  пунктом 2 частини 1 статті 7, статтею 10 та статтею 21  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами), відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018  №239,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 18.10.2018 за                           1172/32624,  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.06.2018 за                           753/32205, статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» (зі змінами), середньозваженим тарифом на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Рівненській області для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання, затвердженим та оприлюдненим 25.03.2021 на сайті: http://saee.gov.ua Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України,  враховуючи лист ПП  «Тепло-Енергія» від 25.03.2021 №49, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, що надає приватне підприємство «Тепло-Енергія» для КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради по котельні, яка знаходиться за адресою: вул. Я.Мудрого 3 в м. Сарни,  Рівненської області в розмірі 1892 грн. 42 коп. з ПДВ за 1 Гкал.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2020 № 441 "Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія»".
  3. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 зі змінами.
  4. Оприлюднити дане рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття.
  5. Це рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця та керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

ОБГРУНТУВАННЯ

Пропозицій щодо встановлення  тарифу на виробництво та постачання теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії для Приватного підприємства «Тепло-Енергія»

Відповідно до ст. 20  Закону України від 02.03.05 № 2633-IV з змінами та доповненнями  «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання  теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Тариф розрахований 90 % від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Рівненській області для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання, затвердженим та оприлюдненим 25.03.2021  на сайті:http://saee.gov.ua. Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 зареєстровано в Міністерстві юстиції України за 753/32205 від 26 червня 2018 р.  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» було опубліковане повідомлення про намір затвердити тариф на виробництво та постачання теплової енергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії, що надає Приватне підприємство «Тепло-Енергія» для КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради  по котельні, яка знаходиться за адресою: вул..Я.Мудрого,3 в м.Сарни Рівненської області в газеті «Ого» від 01.04.2021 №13. Відповідно до листа Приватного підприємства «Тепло-Енергія» від 25.03.2021 №49 зауважень та пропозицій стосовно  тарифу від споживача КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради  не надходило.

Головний спеціаліст

відділу фінансово-господарського

забезпечення                                                                                     Алла Захарчук

25 квітня 2024