№469 від 21 вересня 2021 року "Про схвалення змін до  Програми по здійсненню благоустрою  на 2021 рік"

ПРО

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

21 вересня 2021 року                                                                        №  469

Про схвалення змін до  Програми

по здійсненню благоустрою  на 2021 рік

Керуючись підпунктом один пункту "а" статті 27,  частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш І В:

1. Схвалити зміни до Програми по здійсненню благоустрою на 2021 рік, схваленої рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 лютого 2021 року № 95 зі змінами, виклавши пункт «Джерело фінансування» розділу «ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ» у  такій редакції:

«Джерело фінансування - кошти бюджету міської територіальної громади,  трансферти з державного бюджету та інших місцевих бюджетів.

Фінансування заходів програми здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади шляхом надання фінансової підтримки КП «Екосервіс» в сумі 4000,0 тис.грн., КП «Житлосервіс» - 500, 0 тис.грн. та виплат грошових винагород, придбання предметів та обладнання по благоустрою, оплати послуг сторонніх організацій Сарненською міською радою в сумі 1000,0 тис.грн.»

1. Подати схвалені зміни до Програми по здійсненню благоустрою на 2021 рік на затвердження сесії міської ради.

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачити кошти на виконання заходів програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

469-programa-blagoustroju-21-zmini.docx.docx

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"