, Адміністратор

Рішення №408 від 19.08.2021 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

19  серпня 2021 року                                                                            № 408

 

 

«Про стан боротьби зі злочинністю,

охорони громадського порядку на

території громади»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію тимчасово виконуючого обов’язки начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Григорія Гольонка про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади, керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 

Інформацію тимчасово виконуючого обов’язки начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Григорія Гольонка «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади» взяти до відома (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

використовується аудіо та відеозаписуюча техніка, для того щоб не травмувати дитину повторними допитами».

Працівниками ювенальної превенції сектору превенції Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області спільно з психологом Сарненського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться робота з дітьми, які стали свідками насильства в сім'ї.

«Зелена кімната» є дуже дієвою для роботи з дітьми адже діти почувають себе захищеними та можуть довіритися працівникам служб. В даній кімнаті є всі належні умови для роботи з постраждалими дітьми, адже в ігровій формі дитина більше розкривається.

Продовж навчального року працівниками ювенальної превенції спільно з ДОП Сарненського РВП ГУНП здійснено візити в навчальні заклади, які знаходяться на території міста Сарни та проведено лекції, щодо недопущення скоєння правопорушень неповнолітніми та попередження дитячої злочинності.

 

 

 

Т.в.о. начальника

капітан поліції                                                                        Григорій Гольонко

 

Прикріплені файли
Рішення №408 від 19.08.2021 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади.zip

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання