№639 від 23 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

20 грудня 2021 року

Про розгляд заяви громадянина (особа)

про внесення змін в його облікові дані,

шляхом включення до складу сім’ї

неповнолітньої дитини

Розглянувши заяву громадянина (особа), який перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради, про включення до складу сім’ї його малолітнього сина – (особа), --- р.н., відповідно до статтей 34 та 60 Житлового кодексу УРСР, Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 (зі змінами), керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Включити до складу сім’ї громадянина (особа), який перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради, зокрема у списках громадян, які потребують поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті (загальна черга) та у списках громадян, які мають право на першочергове забезпечення житлом у виконавчому комітеті з 21.12.2015 (рішення виконавчого комітету №390), сина Жука Захара Миколайовича.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024