№ 445 від 20 вересня 2023 року "Про зняття з обліку громадянки у відділенні  стаціонарного догляду комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради у зв’язку із смертю"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2023 року                                                                               № 445

Про зняття з обліку громадянки у відділенні

стаціонарного догляду комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг»

Сарненської міської ради у зв’язку із смертю

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги», відповідно до пунктів 21 та 47 Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587, з змінами,виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти з обліку з 11 вересня 2023 року, особу похилого віку, (особа), ---р.н, яка проживала за адресою: смт Степань, вул. Дорошенка, 100 та перебувала на безоплатному обслуговуванні у відділенні стаціонарного догляду комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради, у зв’язку зі смертю, що підтверджується свідоцтвом про смерть Серії І-ГЮ № 311934 від 11.09.2023, яке видане Сарненським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Сарненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Тетяну САПОЖКО.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024