№102 від 28 лютого 2023 року "Про розгляд звернення ФОП (особа) щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Набережна, 10 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

28 лютого 2023 року                                                                                     № 102

Про розгляд звернення ФОП (особа)

щодо надання дозволу на розробку схеми організації

дорожнього руху по вул. Набережна, 10 в м. Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ФОП (особа) щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху для заїзду-виїзду на власну земельну ділянку  із влаштуванням автостоянок по вул. Набережна, 10 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», абзацом 7 статті 6 Закону України «Про дорожній рух»,  підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ФОП (особа) і на розробку схеми організації дорожнього руху для заїзду-виїзду на власну земельну ділянку із влаштуванням автостоянок по вул. Набережна, 10 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади згідно з поданими пропозиціями.
  2. ФОП (особа) документацію, розроблену відповідно до пункту 1 цього рішення, погодити в управлінні патрульної поліції у Рівненській області.
  3. ФОП (особа) документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1 та 2 цього рішення, подати на розгляд та затвердження виконавчому комітету Сарненської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024