№100 від 28 лютого 2023 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. (особа)"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

28 лютого 2023 року                                                                                        № 100

Про погодження руху великогабаритних

транспортних засобів вулицями комунальної

власності м. Сарни гр. (особа)

Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни, керуючись пунктом 7 статті 20 Закону України «Про автомобільні дороги», абзацом 7 статті 6 Закону України «Про дорожній рух», підпунктом 1 пункту «а» статті 30, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від                 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг» (зі змінами), від 18 січня 2001 року № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» (зі змінами), виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити рух великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни у період з 01.03.2023 по 31.08.2023 року, зокрема:
  • трактор колісний ЮМЗ-6АМ, реєстраційний номер 09355ВС, з навісним сільськогосподарським обладнанням (саджалка, дискова борона або культиватор).
    1. Встановити водію транспортного засобу, зазначеного в пункті 1 цього рішення, умови руху вулицями комунальної власності м. Сарни у період з  03.2023 по 31.08.2023 року:
  • допустима швидкість руху 30 км/год.;
  • рух в умовах недостатньої видимості заборонено;
  • перед початком та під час руху перевірити і контролювати надійність розташування та кріплення навісного обладнання;
  • при виникненні несправності під час руху або інших непередбачуваних ситуацій вжити заходи щодо переміщення транспортного засобу за межі проїзної частини дороги.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024