С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2022 року                                                                                     № 108

Про погодження руху великогабаритних

транспортних засобів вулицями комунальної

власності м. Сарни гр. (особа)

Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» (зі змінами), від 18 січня 2001 року № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» (зі змінами), пунктом 7 статті 20 Закону України «Про автомобільні дороги», абзацом 7 статті 6 Закону України «Про дорожній рух», підпунктом 1 пункту «а» статті 30, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити рух великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни у період з 01.03.2022 по 31.05.2022 року, зокрема:
  • трактор колісний ЮМЗ-6АМ, реєстраційний номер 09355ВС, з навісним сільськогосподарським обладнанням (саджалка, дискова борона або культиватор).
    1. Встановити водію транспортного засобу, зазначеного в пункті 1 цього рішення, умови руху вулицями комунальної власності м. Сарни у період з  03.2022 по 31.05.2022 року:
  • допустима швидкість руху 30 км/год.;
  • рух в умовах недостатньої видимості заборонено;
  • перед початком та під час руху перевірити і контролювати надійність розташування та кріплення навісного обладнання;
  • при виникненні несправності під час руху або інших непередбачуваних ситуацій вжити заходи щодо переміщення транспортного засобу за межі проїзної частини дороги.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

№108 від 14 лютого 2022 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. (особа)".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"