№96 від 28 лютого 2023 року "Про затвердження Статуту закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у новій редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

28 лютого 2023 року

№ 96

Відповідно до вимог частин 4, 5 статті 57, статті 78 Господарського кодексу України, статей 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про позашкільну освіту», на підставі рішення Сарненської міської ради від 14 липня 2022 року № 926 «Про делегування повноважень щодо затвердження статутів суб’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади виконавчому комітету Сарненської міської ради» та рішення Сарненської міської ради від 19 вересня 2022 року № 959 «Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади», з метою приведення Статуту закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області до вимог законодавчих та нормативних актів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Статут закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у новій редакції, що додається.

1. Директору закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області Березовській Наталії Сергіївні провести в установленому порядку державну реєстрацію Статуту закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у новій редакції.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

96-kultura-statut-junist-2023.docx.docx

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"