№15 від 25 січня 2023 року "Про затвердження Статуту комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради в новій редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

25 січня 2023 року

№ 15

Відповідно до вимог частин 4, 5 статті 57, статті 78 Господарського кодексу України, статей 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», на підставі рішення Сарненської міської ради від 14 липня 2022 року № 926 «Про делегування повноважень щодо затвердження статутів суб’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади виконавчому комітету Сарненської міської ради», з метою приведення Статуту комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради до вимог законодавчих та нормативних актів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Статут комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради в новій редакції, що додається.
  2. Директору комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради Абрамович Олені Іванівні провести в установленому порядку державну реєстрацію Статуту комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради у новій редакції.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

15-statut-zaliznichnik.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень