С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                        № 201

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету

Сарненської міської ради від 25 січня 2023 року № 04

«Про визначення відповідальних за організацію та

ведення військового обліку у старостинських округах

Сарненської міської ради»

Керуючись статтею 36, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами у загальному відділі Сарненської міської ради, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни у рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 25 січня 2023 року № 04 «Про визначення відповідальних за організацію та ведення військового обліку у старостинських округах Сарненської міської ради», а саме: викласти у новій редакції додаток до рішення, що додається.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до

рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради

25 січня 2023 року № 04