С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 липня  2023 року                                                                 № 343

Про розгляд звернення Аврамишина В. Г.

щодо надання дозволу на розробку схеми

організації дорожнього руху по вул. Технічна

в  м. Сарни для влаштування заїзду-виїзду на

землях комунальної власності для обслуговування

власної земельної ділянки за адресою:

вул. Європейська, 33/ 1 в  м. Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення Аврамишина Василя Герасимовича від 29.06.2023 №128-02/21  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Технічна в м. Сарни  для влаштування заїзду-виїзду на землях комунальної власності для обслуговування власної земельної ділянки за адресою: вул. Європейська, 33/ 1 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», абзацом 7 статті 6 Закону України «Про дорожній рух»,  підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл Аврамишину Василю Герасимовичу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Технічна в м. Сарни для влаштування заїзду-виїзду на землях комунальної власності для обслуговування власної земельної ділянки за адресою: вул. Європейська, 33/ 1 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади згідно з поданими пропозиціями.
  2. Аврамишину Василю Герасимовичу документацію, розроблену відповідно до пункту 1 цього рішення, погодити в управлінні патрульної поліції у Рівненській області.
  3. Аврамишину Василю Герасимовичу документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1 та 2 цього рішення, подати на розгляд та затвердження виконавчому комітету Сарненської міської ради.
  4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 30.03.2023 №178 «Про розгляд звернення Аврамишина В. Г. щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Технічна для влаштування заїзду-виїзду на власну земельну ділянку до магазину «Хенд-мейд», що розташований за адресою: вул. Європейська, 33/ 1 в м. Сарни Сарненської міської територіальної громади».
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 343 від 19 липня 2023 року "  Про розгляд звернення Аврамишина В. Г. щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Технічна в  м. Сарни для влаштування заїзду-виїзду на землях комунальної власності".docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"