С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

11 грудня 2023 року                                                                                                               № 564

Про створення територіального формування

цивільного захисту Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись частиною 2 статті 42, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  статті 26 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 787 «Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту», враховуючи наказ Міністерства внутрішніх справ України від 31.01.2015 № 113 «Про затвердження Примірного положення про формування цивільного захисту», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити територіальне формування цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади згідно з  додатком 1, що додається.
  1. Затвердити Положення про територіальне формування цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади згідно з  додатком 2, що додається.
  2. Затвердититабель оснащення територіального формування цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади згідно з  додатком 3, що додається.
  3. Затвердити план приведення у готовність територіального формування цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 4, що додається.
  4. Керівникам підприємств, установ та організацій, об’єктові формування яких включено до складу територіального формування, забезпечити готовність працівників та закріпленої за ними спеціальної техніки і майна до виконання завдань за призначенням.
  5. Доручити загальне керівництво територіальним формуванням цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади заступнику міського голови.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський  голова                                                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 564 від 11 грудня 2023 року "Про створення територіального формування цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"