№ 400 від 10 серпня 2023 року "Про погодження ПП «Продюсерський центр «Гастролі» проведення циркових вистав"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

10 серпня 2023  року                                                                                                                      № 400

Про погодження ПП «Продюсерський

центр «Гастролі» проведення

циркових вистав

Розглянувши звернення ПП «Продюсерський центр «Гастролі» від 24.07.2023 № 886-02/22  про проведення циркових вистав, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, «Про правовий режим воєнного стану», рішенням Сарненської міської ради від 11.11.2022 №1007  «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити ПП «Продюсерський центр «Гастролі» проведення циркових вистав з 22.08.2023 по 29.08.2023.
  2. Визначити місце розташування цирку – шапіто, площею 900 м², на території рекреаційної зони по вул. Набережна в м. Сарни.
  3. ПП «Продюсерський центр «Гастролі» укласти з Сарненською міською радою договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади.
  4. ПП «Продюсерський центр «Гастролі» заключити договір з комунальним підприємством Сарненської міської ради «Ексервіс» на вивезення твердих побутових відходів на період тимчасового розташування цирку- шапіто.
  5. ПП «Продюсерський центр «Гастролі» забезпечити:
    • Дотримання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».
    • Дотримання комендантської години в умовах правового режиму воєнного стану.
    • Дотримання санітарних, протиепідемічних, протипожежних та безпекових норм та заходів, передбачених чинним законодавством України, збереження всіх елементів благоустрою.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Сарненської міської ради Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

400-cirk-shapito-pp-prodjuserskij-centr-gastroli.doc.doc

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"