, Адміністратор

№300 від 28 травня 2021 року "Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

28 травня 2021 року                                                                                               №300    

 

“Про надання згоди на передачу

земельної ділянки в суборенду”

 

            Розглянувши заяву  гр. Кузьмича Дмитра Петровича  щодо  передачі в суборенду земельної ділянки, яка надана йому в оренду згідно укладеного між Сарненською міською радою та ним договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) в м. Сарни по вул. Шарпака від 04.09.2019, керуючись ст.ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 8 Закону України „Про оренду землі”  п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду гр. Кузьмичу Дмитру Петровичу на передачу в суборенду земельної ділянки, площею 0.0052 га (кадастровий номер 5625410100:01:041:0236, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) в м. Сарни по вул. Шарпака.

 

  1. Встановити, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватись умовами договору оренди землі від 04.09.2019 укладеного між Сарненською міською радою та гр. Кузьмичем Дмитром Петровичем і не повинні суперечити умовам відповідного договору оренди землі.

 

  1. Зобов’язати землекористувачів заключити договір суборенди на земельну ділянку у відповідності до чинного законодавства із врахуванням вимог вказаних в цьому рішенні.

          

  1. Встановити, що строк суборенди не може перевищувати строку визначеного договором оренди землі від 04.09.2019 та у разі припинення договору оренди чинність договору суборенди земельної ділянки також припиняється.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання