С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ   С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

10 лютого 2023 року                                                                       № 1145

Про внесення змін до Програми  сприяння

створенню, фінансової підтримки та

забезпечення функціонування об’єднань

співвласників багатоквартирних будинків

на території Сарненської міської

територіальної громади на 2022-2024 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити схвалені рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 лютого 2023 року № 57 зміни до Програми сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2021 №335, шляхом викладення її в новій редакції, що додається.

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів з реалізації Програми сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки у межах наявних фінансових ресурсів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко); з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

СХВАЛЕНО                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету                                                                                Рішення  міської ради

міської ради                                                                                                         10 лютого 2023 року № 1145

09 лютого 2023 року № 57

ПРОГРАМА

Ця програма розроблена і прийнята відповідно до статті 21 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

МЕТА ПРОГРАМИ

Забезпечення умов створення і сталого, ефективного функціонування ОСББ на території Сарненської міської територіальної громади, а також підвищення ефективності управління житловим фондом громади шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОГРАМИ

Розвиток житлово-комунального господарства, зокрема об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Покращення стану та підтримання, відновлення або поліпшення експлуатаційних показників багатоквартирних житлових будинків ОСББ, асоціацій  ОСББ, модернізація житлового фонду, підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків ОСББ.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Створення моделі ефективного управління багатоквартирними будинками.
  2. Створення ефективної системи надання житлово-комунальних послуг та сплати за них.
  3. Залучення власників житла до створення ОСББ.
  4. Створення умов для підтримки та розвитку підприємництва у сфері житлово-комунального господарства, сприяння формуванню умов для розвитку конкуренції.
  5. Надання фінансової підтримки на здійснення заходів з енергоефективності та енргомодернізації житлових будинків, на утримання і ремонт житлових будинків та прибудинкових територій ОСББ на умовах співфінансування.
  6. Покращення технічного стану житлових будинків ОСББ, асоціацій ОСББ.

Відповідальний за виконання програми — управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю,  ОСББ.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Надання трансфертів з бюджету Сарненської міської територіальної громади для ОСББ  на умовах співфінансування.

Показники результату:

Створення умов для сталого, ефективного функціонування ОСББ, а також підвищення ефективності управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг.

Джерело фінансування - кошти бюджету Сарненської міської територіальної громади, офіційні трансферти з державного бюджету та інших місцевих бюджетів.

Фінансування заходів програми здійснюється шляхом спрямування видатків ОСББ  в сумі 2160,00 тис.грн, згідно з Додатком на умовах співфінансування та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Контроль за виконанням цієї програми здійснюють: постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики; постійна комісія з економічних питань, управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю та відділ інвестиційного розвитку.

Секретар ради                                                                                      Андрій МИЧКА

Додаток  до Програми

м.Сарни, вул.Набережна, 1

ОСББ «Мереживо»