С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ   С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

16  лютого 2022 року                                                                              № 748

Про внесення змін до Програми регулювання

чисельності безпритульних тварин

на території громади на 2022–2024 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2022–2024 роки, затвердженої рішенням Сарненської міської ради № 335 від  14.07.2021, а саме:

- у Показниках результативності, в Джерелах фінансування, абзац «Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади шляхом надання фінансової підтримки КП «Екосервіс», громадським організаціям  та іншим організаціям» викласти у наступній редакції: «Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади шляхом надання фінансової підтримки КП «Екосервіс», громадським організаціям та оплати послуг та робіт сторонніх організацій Сарненською міською радою».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко); з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев) та на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№748 від 16 лютого 2022 року "Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2022–2024 роки".docx

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень