, Головний редактор

№1217 від 10 лютого 2023 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмова у передачі громадянам безоплатно у власність земельної діля..."

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

 ( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

10 лютого 2023 року                                                                                        № 1217             


Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та відмова у передачі громадянам безоплатно у власність

земельної ділянки в місті Сарни по вулиці Львівській, 6

 

        Розглянувши заяву громадян та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в місті Сарни по вулиці Львівській, 6, яка перебуває в їхньому користуванні на території Сарненської міської ради, керуючись статтями 12, 116, 118, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :  

  1. Затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ковальовій Надії Григорівні, Зубчинській Олесі Володимирівні, Ковальову Дмитру Володимировичу, Свирид Борису Андрійовичу, Свирид Раїсі Андріївні, Свирид Тетяні Федорівні, Свирид Геннадію Борисовичу для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) площею 0,0971 га (кадастровий номер, 5625410100:01:033:0242) в місті Сарни по вулиці Львівській, 6.
  2. Відмовити у передачі безоплатно у власність Ковальовій Надії Григорівні, Зубчинській Олесі Володимирівні, Ковальову Дмитру Володимировичу, Свириду Борису Андрійовичу, Свирид Раїсі Андріївні, Свирид Тетяні Федорівні, Свириду Геннадію Борисовичу земельної ділянки площею 0,0971 га (кадастровий номер, 5625410100:01:033:0242) в місті Сарни по вулиці Львівській, 6 у зв’язку з невідповідністю частині 4 статті 116 Земельного кодексу України, а саме із використаним правом безоплатної передачі у власність земельної ділянки Свиридом Геннадієм Борисовичем.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
№1217 від 10 лютого 2023 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмова у передачі громадянам безоплатно у власність земельної діля...".doc

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2026 рік → Липень
08 липня 2026
№ 129 від 07 липня 2026 року "Про виплату одноразової грошової винагороди обдарованим дітям та учнівській молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2026 році"

Документи → Розпорядження міського голови → 2026 рік → Липень
07 липня 2026
№ 128 від 06 липня 2026 року "Про утворення оперативного штабу із забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2026 – 2027 року"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
02 липня 2026
№ 296 від 30 червня 2026 року "Про схвалення змін до Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади, отримують програмний гемодіаліз та потребують імуносупресивної терапії на  2025-2030 роки"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
01 липня 2026
№ 325 від 30 червня 2026 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
01 липня 2026
№ 324 від 30 червня 2026 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів