№781 від 16 лютого 2022 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДП «Укр-Петроль-Плюс»"

16 лютого 2022 року                                                                                          №781

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) ДП «Укр-Петроль-Плюс»

Розглянувши заяву ДП «Укр-Петроль-Плюс» про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 122 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», за  погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити ДП «Укр-Петроль-Плюс» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1.2425 га (кадастровий номер 5625410100:01:012:0309) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Рівненській на території Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради