07 грудня 2021 року                                                                                         № 609

Про створення аукціонної комісії

з продажу об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р.         № 432, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Створити та затвердити аукціонну комісію з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в складі згідно з додатком.
  2. Комісія, визначена пунктом 1 цього рішення, формується для організації приватизації всіх об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади щодо яких  прийняте рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації» та нових об’єктів, включених до цього переліку шляхом ухвалення окремого рішення щодо кожного об’єкта комунальної власності.
  3. Рішення міської ради від 03.04.2020 № 1449 вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'ЯКІШЕВ), а організацію виконання – на заступників міського голови В.МІЩЕНЮ, Т.ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до

рішення Сарненської міської ради

07 грудня 2021 року № 609

Склад

аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської міської територіальної громади

Голова комісії –  Міщеня Володимир Петрович, заступник міського голови.

Секретар комісії – Шостак Яна Сергіївна, начальник відділу управління комунальною власністю.

Члени комісії:

Радько Олена Анатоліївна –  начальник фінансового управління Сарненської міської ради;

Козярчук Юрій Ярославович – заступник начальника управління - начальник відділу житлово-комунального господарства;

Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку;

Мацков Олександр Валерійович – начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку;

Карпова Олена Миколаївна – начальник юридичного відділу;

Місько Олександр Олександрович – директор комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради.

Секретар ради                                                                                        Андрій МИЧКА

№609 від 07 грудня 2021 року "Про створення аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади".doc

03 травня 2024
№ 262 від 30 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"