№426 від 14 липня 2021 року "“Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам на території Сарненської міської ради ”"

14 липня 2021 року                                                                                             №426

“Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок громадянам на

території Сарненської міської ради ”

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) на території Сарненської міської ради,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) на території Сарненської міської ради згідно з додатком.

1. Проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

№426 від 14.07.2021 року

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) на території Сарненської міської ради.

п\п

Сварицевич Іванна Олександрівна

с. Яринівка хутір Підкопище

0.1800