14 липня 2021 року                                                                                             № 423

Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок громадянам для індивідуального

садівництва на території Сарненської міської ради

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради,  керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України,  п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради згідно з додатком.

1.     Проєкти землеустрою щодо відведення  земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

№423 від 14.07.2021 року.

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для індивідуального садівництва

на території Сарненської міської ради.

п\п

с.Костянтинівка вул.Варшавська

Секретар ради                                                  Андрій Мичка

19 квітня 2024