№154 від 25 лютого 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам в межах м. Сарни"

25 лютого 2021 року                                                                                             № 154

“Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок громадянам в межах

м. Сарни”

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах    м. Сарни,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісії міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку.

1. Проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

№154 від 25.02.2021 року

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни.

п\п

Шевчук Людмила Петрівна

вул. Лисенка, 13

0.0075