№101 від 31 травня 2021 року "Про створення комісії по передачі основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс»"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31 травня 2021 року № 101

Про створення комісії по
передачі основних засобів з балансу

ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської

міської ради на баланс та у господарське

відання КП «Екосервіс»

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 28.05.2021 року  № 236 «Про передачу основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс»:

Створити комісію по передачі основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с.Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс», у складі:

Микосянчик О.С.

Гаврилюк В.І.

Захарчук В.О.

Мисанець Н.М.

Жабчик В.М.

Сосюк Н.Т.

Директор КП «Екосервіс» - голова комісії;

Провідний бухгалтер КП «Екосервіс»;

Головний інженер КП «Екосервіс»;

Директор ЗДО «Малятко»;

Зав. господарством ЗДО «Малятко»;

Головний бухгалтер ЗДО «Малятко».

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024