07 грудня 2021 року                                                                                             № 646

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Красько Юлії Петрівні

Розглянувши заяву Красько Юлії Петрівни та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Княгині Ольги, 3, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Красько Юлії Петрівни для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Княгині Ольги, 3 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, площею 0.0795 га (кадастровий номер 5625410100:01:025:0051), що перебуває у власності  Красько Юлії Петрівни - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  під будівництво та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Княгині Ольги, 3.
  3. Красько Юлії Петрівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Красько Юлії Петрівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№646 від 07 грудня 2021 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Красько Юлії Петрівні  ".doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень
30 квітня 2024