, Головний редактор

№639 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  СТРІЛЬСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ в місті Сарни п..."

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                

07 грудня 2021 року                                                                                             №639            

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)  СТРІЛЬСЬКОМУ

СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ

в місті Сарни по вулиці Гагаріна, 52А

 

            Розглянувши заяву СТРІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Гагаріна, 52А,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та  за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл СТРІЛЬСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею 0.0250 га в місті Сарни по вулиці Гагаріна, 52А.
  2. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

                                                 

 

Міський голова                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№639 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  СТРІЛЬСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ в місті Сарни п...".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання допомоги на поховання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки  "

Документи → Проєкти рішень 29-ї сесії міської ради
24 червня 2024
 Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки

Пошук документів