№606 від 07 грудня 2021 року "Про затвердження детального плану території "

07 грудня 2021 року                                                                                     № 606

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши проект детального плану території обмежений вулицями: Героїв Берестечка та Ковельська для розміщення індивідуальних гаражів у м. Сарни (далі – детальний план території), розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа» м. Рівне, відповідно пункту 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись пунктом 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону № 290 від 16.11.2011, враховуючи рішення Сарненської міської ради від 20.02.2020 №1418 «Про надання дозволу виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану території обмежений вулицями: Героїв Берестечка та Ковельська», протокол №1 засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Сарненської районної державної адміністрації від 22.02.2021, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити детальний план території обмежений вулицями: Героїв Берестечка та Ковельська для розміщення індивідуальних гаражів в м. Сарни (далі – детальний план території).
  2. Відділу архітектури та містобудування Сарненської міської ради (Ражик Я.М.) оприлюднити матеріали затвердженого детального плану території, у тому числі у форматі відкритих даних, на вебсайті Сарненської міської ради протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.
  3. 3. Вважати детальний план території невід’ємною частиною генплану м. Сарни.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків Івана Назарця.

Міський голова                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

№606 від 07 грудня 2021 року "Про затвердження детального плану території ".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"