№604 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення детального плану території "

07 грудня 2021 року                                                                          № 604

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

Розглянувши заяву  гр. Гамзи Ганни Іванівни від 15.07.2021,  відповідно до статей 2, 10, 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,   п. 42 статті 26 та статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 (далі - наказ № 290), Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926, Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555, враховуючи погодження постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва мийки автомобілів із приміщенням обслуговування водіїв та пасажирів по вул. Молодіжна, 9 в с. Цепцевичі Сарненського району Рівненської області (далі - детальний план території).
  2. Визначити замовником розроблення детального плану території виконавчий комітет Сарненської міської ради, якому забезпечити організацію його розроблення у відповідності до вимог пункту 1.4 наказу № 290.
  3. Виконавчому комітету Сарненської міської ради:

3.1. Замовити розроблення детального плану території у суб’єкта господарювання, який має право здійснювати розроблення містобудівної документації відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність».

3.2. Забезпечити організацію та проведення громадських слухань детального  плану території відповідно до вимог чинного законодавства.

3.3. Подати детальний план території на затвердження Сарненській міській раді відповідно до вимог частини 8 статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

1. Фінансування робіт з розроблення детального плану території та його стратегічної екологічної оцінки здійснювати за рахунок коштів громадянки Гамзи Ганни Іванівни.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу архітектури та містобудування (Ражик Я.М.).

Міський голова                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№604 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення детального плану території".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"