№251 від 28 травня 2021 року "Про надання дозволу виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану території по вулиці Лисенка, 13 в м. Сарни, для будівництва торгово-офісного центру "

28 травня 2021 року                                                                                                № 251

Про надання дозволу виконавчому комітету

Сарненської міської ради на розроблення

детального плану території по вулиці Лисенка, 13

в м. Сарни, для будівництва торгово-офісного центру

Відповідно до статей 2, 10, 19, 21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги заяву гр. Шевчук Л.П. та за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану  території по вулиці Лисенка, 13 в м. Сарни, для будівництва торгово-офісного центру.

1. Визначити замовником розробки містобудівної документації, зазначеної в п.1 цього рішення, виконавчий комітет Сарненської міської ради.

1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради:

3.1. Замовити розроблення детального плану території в проектній організації, яка має дозвіл (кваліфікаційний сертифікат на розроблення містобудівної документації) на право проведення відповідних робіт.

3.2.  Подати детальний план території після розроблення, отримання рекомендацій архітектурно-містобудівної ради та протоколу громадських слухань на затвердження сесії Сарненської міської ради відповідно до вимог діючого законодавства України.

1. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснюється за рахунок коштів громадянки Шевчук Людмили Петрівни.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу архітектури та містобудування (Ражик Я.М.).

Міський голова                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024